288 відгуків
+380 (97) 439-18-26
+380 (95) 900-25-55
Гипер Маркет Онлайн

Електричні каміни, топки

в виде галереив виде списка
Електричний камін володіє двома рівноцінно важливими характеристиками. Поєднання функціональності та естетичної складової - саме те, що потрібно для модного інтер'єру. Такі технологічні печі встановлюють в квартирах, в заміських будинках. Стильний електрокамін можна побачити в холі готелю чи ресторану, в зоні відпочинку в офісі або в фітнес-центрі і т.д.
Сучасні моделі камінів, які працюють від електрики, - високотехнологічні пристрої в привабливому дизайні. Практично відчутний ефект горіння, реалістична імітація тліючого вугілля або палаючих дров, оригінальний зовнішній вигляд самої топки - все це переваги декоративного каміна. Такий пристрій може радикально змінити будь-який інтер'єр, зробивши його максимально комфортним.
В онлайн-каталозі нашого інтернет-магазину наданий величезний вибір моделей, які відрізняються функціональними можливостями і дизайном.
У списку пропозицій представлені електрокаміни, які відрізняються:
Типом монтажу
Настінні (невеликі, можна встановити на будь-якій висоті)
Вбудовуються (відмінне рішення для економії простору)
Окремо розташовані (мобільні, легко переміщаються)
Дизайном і технологією полум'я
Класичні
З 3D ефектом
З 5D ефект
Камінокомплекти знаходяться в окремому розділі. Тут можна придбати готові набори, що складаються з вогнища та порталу (обрамлення). Також до ваших послуг великий асортимент камінних аксесуарів і різні види порталів.
Переваги електрокаміна
Якщо ви купуєте електрокамін TM Dimplex, Royal Flame, Bonfire, ArtiFlame, Electrolux вам не доведеться будувати димар, монтувати вентиляційну систему, запасатися паливом, а потім контролювати стан полум'я.
Працює електрична топка завдяки розумним технологіям, а максимально проста установка звільняє користувача від зайвих проблем.
Як правило, це багатофункціональні пристрої. Наприклад, в Електротопка може бути функція зволоження приміщення.
Крім того, за допомогою пульта дистанційного керування можна регулювати інтенсивність «полум'я» або активувати лише імітацію вогню без підключення обігріву та ін.
Як «народжується» полум'я в електрокаміні
Електричні каміни створюють реалістичний ефект живого вогню. У різних моделях це реалізується по-своєму завдяки використанню однієї з технологій: Opti-Myst 3D, Opti-V 5D, Revillusion, Optiflame:
3D-ефект забезпечується різними рівнями інтенсивності підсвічування клубів пара, що формуються за допомогою ультразвукового парогенератора;
5D-ефект дозволяє досягти реалістичною імітації полум'я і розлітаються іскор завдяки поєднанню відеозапису вогню в HD-якості і «пожвавленню» муляжу дров за допомогою відображення в напівпрозорому нахиленому дзеркалі світлодіодних вогників;
За допомогою напівпрозорого дзеркального екрану, використовуваного для Revillusion, домагаються збільшення візуальної глибини і посилення ефекту полум'я;
Головні «дійові особи» технології Optiflame, як правило, - обертається металевий барабан з безліччю насічок і дзеркальна поверхня.
Якщо вам знадобиться рада щодо функціональності, продуктивності обігріву або особливостей установки електропечі, задавайте питання консультантам. Ми допоможемо вам з вибором каміна, доставимо свій виріб в будь-який район Одеси або оперативно відправимо в будь-який інший місто України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner