288 відгуків
+380 (97) 439-18-26
+380 (95) 900-25-55
Гипер Маркет Онлайн

Все для хаммама - турецької лазні

в виде галереив виде списка
Російські лазні, фінські сауни, римські терми - це все назва схожих за принципом роботи і призначенням закладів для очищення тіла, оздоровлення та відпочинку. До цього класу можна також віднести і турецькі лазні під назвою хаммам, які все ж відрізняються від звичних нам парилень.
Особливості турецьких лазень хаммам
За легендами, ще пророк Мухаммед зробив відвідування хамам обов'язковим для всіх жителів, так як чистота тіла, на його переконання, було важливою складовою віри. Ще в ті часи турецькі сауни нагрівалися не так, як наші лазні. Якщо в традиційній сауні головним джерелом тепла служила дров'яна піч, а пар банщики отримували шляхом виливання води на розжарені камені, то турки не обладнали свої парильні ніякими грубками. Все тепло і пар надходили від величезного котла з киплячою водою. Повітря швидко наповнювався гарячою парою, а за рахунок високої вологості відчуття температури в такій лазні посилювалося. Завдяки конденсації пари на тілах парящихся і відбувалося обмивання.
Особлива увага при будівництві хамама завжди приділялася внутрішньому оздобленню парилки. Це завжди були великі приміщення з красиво обробленими стінами і елементами мистецтва. У Туреччині навіть прижилася ціла філософія «хамам» зі своїми особливими ритуалами і традиціями відвідування сауни. Сьогодні це є досить цікавим місцем для туристів і можливістю розслабитися і зануритися в народні традиції.
Устаткування для сучасного хамама
За винятком деяких любителів традиційних методів розігріву лазні, більшість власників хамама встановлюють в ньому сучасне обладнання, що забезпечує високу температуру всередині парильні і генерацію легкого, приємного для тіла пара. У нашому магазині ви можете замовити:
парові форсунки, парогенератори і пульти управління для них;
ароматизатори і Автодозатор;
скляні двері і теплоізоляційні панелі для хамама;
динаміки і освітлення для лазні;
інші аксесуари, лежаки, крани і змішувачі.
Крім цього, кожен наш клієнт може розраховувати на безкоштовну консультацію фахівця, який підкаже вам всі тонкощі і нюанси для правильного підбору устаткування і облаштування хамама.
Де в Україні можна купити обладнання для хамама?
Якщо ви хочете отримати гарантовано якісні товари, вибирайте інтернет-магазин «Гіпер Маркет Україна». Ми працюємо в області комплектації лазень вже більше 10 років, і за цей період встигли отримати репутацію надійного постачальника якісного закордонного обладнання для лазень, саун і хаммамов. У нашому широкому асортименті ви знайдете будь-які елементи обладнання, починаючи від парогенераторів і закінчуючи теплоізоляційними панелями WEDI . Оформляючи замовлення у нас, ви автоматично отримуєте:
якісну продукцію за прийнятними цінами;
допомога у виборі моделей устаткування і рекомендації з експлуатації;
безкоштовну професійну консультацію;
різні способи оплати товарів і доставку по всій Україні;
гарантію на кожен товар.
При облаштуванні хамама допомога фахівця в даному напрямку точно зайвою не виявиться. Зателефонувавши в наш офіс, або замовивши зворотний дзвінок, ви отримаєте якісну консультацію абсолютно безкоштовно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner