Кошик
163 відгуків
promo_banner

Запарники для лазні та сауни

            При будівництві лазні або сауни важлива кожна дрібниця. У будь-який парильні незамінний елемент - це запарник для віників. Виготовити його самостійно досить складно, тому варто купити аксесуар у перевірених постачальників виробів для саун і лазень.

Різновиди запарників

            Дані аксесуари використовують для того, щоб нагріти і зволожити сухі віники. Обробивши їх таким чином, можна приступати до найголовнішого - активному масажу тіла. Цей процес не тільки доставляє задоволення, але і стимулює імунітет, розслабляє м'язи і тонізує організм в цілому.

            Запарники бувають двох видів - вертикальні і горизонтальні. У перші віник опускається повністю і лежить на дні на одній зі сторін. В горизонтальний він вставляється по рукоять, що забезпечує рівномірний розподіл температури і поступове намокання всіх його частин. Зверху рукоять віника фіксує кришка.

На що звернути увагу при виборі?

            Справжній запарник завжди виготовляється виключно з дерева. Інші матеріали (метал, пластик) не стійкі до дії пари і високих температур, а також не дають того запаху, яким пахнуть відповідні породи деревини.

При покупці цих аксесуарів, варто звернути увагу на такі особливості:

  • обов'язкова наявність кришки з отвором для рукояті віника;
  • використання у виготовленні тільки деревини;
  • якість збірки - відсутність щілин, дір, всі деталі повинні щільно прилягати одне до одного;
  • поверхні запарника повинні бути покриті влагоизолирующим шаром;
  • обсяг аксесуара повинен залежати від розміру віника.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner